środa, 30 sierpnia 2017

PROTOKÓŁ - Pasożyty - Odrobaczanie. Czyli Jak podejść do tematu?


Po pierwsze pamiętaj, że nigdy nie można żyć całkowicie wolnym od pasożytów. Zajadasz je wraz z żywnością, wypijasz z wodą lub przenikają do organizmu jeszcze na inne sposoby. Niektóre z nich zawsze przetrwają atak soków żołądkowych.


Ważne jest, abyś pamiętał, że pasożyty nie mają żywotnego interesu w działalności w zdrowym i czystym układzie pokarmowym. Na dłuższą metę nie byłyby w stanie tam przetrwać. Zamiast tego rozrastają się w środowisku pełnym zanieczyszczeń.


Jeżeli decydujesz się już na odrobaczanie, zrób to chociaż z głową. Rozważ wszelkie za i przeciw, które opisałam tutaj, a następnie zaponzaj się z poniższymi możliwościami i wybierz najwłaściwszą dla siebie drogę.

Podejście 1 - Kuracja radykalna

Przy dużej kumulacji pasożytów, których syndromy opisałam tutaj warto zainteresować się jakąś skuteczną metodą odrobaczania. Najlepsza, którą znam to Kuracja wg. Huldy Clark.

Jeżeli decydujesz się zabijać pasożyty, upewnij się, że usunąłeś toksyny, które przyciągneły te organizmy do Twojego ciała.

Wskazana kolejność przy odrobaczaniu:

Podejście 2 - Metoda pośrednia

Metodą pośrednią są doraźne kuracje przeciwpasożytnicze. Nastawione są na ogólne oczyszczanie jelit i pomagają przy okazji rozwiązać wiele innych problemów. Nie są tak agresywne jak Podejście 1.

Nie zastąpią Ci jednak kompleksowego Podejścia nr 3.

Podejście 3 - Rozwiązanie najbardziej efektywne i optymalne

Moje podejście do pasożytów jest bardziej pokojowe, niż większości naturopatów, którzy wywołują prawdziwą wojnę przeciwko nim.

Uświadom sobie, że pasożyty są naturalnym efektem zanieczyszczonego ciała i pojawiają się tylko wtedy, kiedy ze swojego organizmu robisz śmietnik. Jeśli zaczniesz oczyszczać organizm wraz z wprowadzeniem prawidłowej diety, to pasożyty w końcu je opuszczą, a ponowne zarażenia nie będą miały miejsca.

Zastanów się więc przez chwilę, czy jeśli usuniesz pasożyty, to one nie powrócą do Ciebie spoworotem, jeśli swój organizm dalej będziesz traktował jak wysypisko? Otóż powrócą, bo zawsze przyciągną je do niego toksyny. Weź za przykład ten artykuł: endometrioza i solwenty.


Najlepszym, najbardziej efektywnym i długotrwałym rozwiązaniem w stosunku do agresywnego zabijania pasożytów jest pozbycie się ich przez poprawę funkcji trawiennych:


Powodzenia! :)Seria artykułów:

Źródła:
Dr Hulda Regehr Clark, Kuracja życia, 2006
Walter Last - Overcoming Candida: A Guide to Self Healing; Austpac Productions: Moss Vale, Australia, Revised Edition, 2012
Crook William G. - The Yeast Connection: A Medical Breakthrough; Jackson Professional Books Inc: Tennessee, 1991
Bill Thompson - Candida Killing So Sweetly, 2013
Walter Last - Jak wyleczyć się z drożdżaków, 2014
Andreas Moritz - Ponadczasowe tajemnice zdrowia i odmładzania - Tom I, 2013
Andreas Moritz - Ponadczasowe tajemnice zdrowia i odmładzania - Tom II, 2013

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz