czwartek, 23 kwietnia 2020

Petycja przeciwko 5G. PODPISUJCIE JAK NAJSZYBCIEJ !!!


Kochani, podpisujcie petycję przeciwko 5G. To dla zdrowia nas wszystkich. Żaden temat nigdy nie powinien być nikomu obojętny, jeśli giną pszczoły.

Ogromna prośba! Rozeslij tego posta do jak największej liczby osób. Każdy pojedyńczy głos to sposób, aby wpłynąć na ostateczne decyzje polityczne.

PETYCJA PRZECIWKO 5G - KLIKNIJ TU I ZOSTAW SWÓJ GŁOS !!!


INSTRUKCJA PODPISANIA PETYCJI:

 • wejdź w różowego linka powyżej - przekieruje Cię bezpośrednio do petycji
 • wpisz tam swoje dane (imię, nazwisko, kod, email)
 • kliknij czerwony przycisk “PODPISZ PETYCJĘ”
 • UWAGA: KOMENTARZ POD ARTYKUŁEM NIE JEST RÓWNOZNACZNY Z PODPISANIEM PETYCJI !

Treść petycji

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Jan Krzysztof Ardanowski:

“Szanowny Panie Ministrze,

fale sieci 5G powyżej 10 GHz mają znaczący wpływ na nasze środowisko – podnoszą temperaturę u owadów takich jak pszczoły, motyle i chrząszcze. Jest to zjawisko, które nie zostało zaobserwowane w przypadku sieci 4G, LTE oraz WIFI.

Konsekwencje gorączki u pszczół, spowodowanej wprowadzeniem sieci 5G, będą tragiczne – owady te zaczną powoli umierać i przestaną pełnić swoją istotną rolę w przyrodzie. Jak doskonale wiadomo, pszczoły są niezbędne, aby zapylać drzewa i rośliny. Bez ich udziału uprawa zbóż, rzepaku, roślin okopowych czy też truskawek nie będzie możliwa. Jeśli wyginą wszystkie dzikie pszczoły, te które są hodowane w celu wytwarzania miodu nie wystarczą, aby utrzymać aktualny poziom upraw rolniczych.

Szwajcaria całkowicie wstrzymała rozwój sieci 5G ze względu na przerażające wyniki badań naukowych. Czy Polska nie może pójść jej śladem? Rolnictwo stanowi jeden z najmocniejszych filarów naszej gospodarki. Jeśli dojdzie do sytuacji, w której dalszy rozwój rolnictwa nie będzie możliwy, nie tylko nie będziemy mieli, co jeść, ale także gospodarka naszego kraju zacznie powoli upadać.

Panie Ministrze, zwracamy się do Pana z petycją, pod którą podpisali się obywatele naszego kraju w obawie o własne zdrowie i o otaczającą nas przyrodę. Nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której nowa technologia przyczyni się do zniszczenia ekosystemu. Wierzymy, że zależy Panu na utrzymaniu rolnictwa na jak najwyższym poziomie, co nie będzie możliwe, jeśli pszczoły wyginą od gorączki powodowanej wprowadzeniem sieci 5G. Postulujemy, aby całkowicie wstrzymać montowanie kolejnych stacji i zrezygnować z wprowadzania tej sieci na terenie naszego kraju.

Szanowny Panie Ministrze, uprzejmie prosimy o ustosunkowanie się do naszego postulatu.

Z poważaniem,

użytkownicy serwisu crpo.org.pl”

Opis petycji

Fale 5G wywołują gorączkę u owadów. Ratujmy pszczoły: STOP 5G


“Szanowni Państwo,

Gorączka? Tak, sama nie mogłam w to uwierzyć.

Czasopismo naukowe Nature opublikowało interesujące badanie [1]. Naukowcy przedstawili w nim, że fale 5G zmieniają środowisko: podnoszą temperaturę u owadów, takich jak pszczoły, motyle i chrząszcze (szczególnie fale powyżej 10 GHz[2]).

Takiego zjawiska nie zaobserwowano przy sieci 4G, LTE i WIFI.

Jeśli pszczoły mają gorączkę z powodu 5G, oznacza to jedno… zaczynają powoli umierać. Konsekwencje tego będą tragiczne, gdyż nie będą już w stanie pełnić swojej istotnej roli w przyrodzie [3].

Nie chodzi tylko o miód. Możemy żyć bez niego…

Pszczoły i inne owady są niezbędne aby zapylić drzewa i rośliny. Bez nich, natura nie rozkwitnie. Uprawa truskawek, rzepaku, roślin okopowych czy też zbóż jest możliwa właśnie dzięki pracy pszczół.

Już w tej chwili wiadomo, że pszczoły hodowlane (do wytwarzania miodu) nie wystarczą aby utrzymać aktualny poziom upraw rolnych. Zatem co będzie po wyginięciu dzikich owadów… skąd nasze dzieci będą czerpać pokarm?!

Szwajcaria, która w 2018 roku jako pierwszy kraj zaczęła instalację stacji 5G, całkowicie wstrzymała rozwój sieci i zabroniła 5G bez limitu ze względu na przerażające wyniki badań naukowych [4][5].

A w Polsce? Interesy finansowe rządu i firm telekomunikacyjnych są zbyt duże (zaraz wyjaśnię jakie), aby zrezygnować z 5G. Do tego 5G będzie mogła służyć do kontroli ludności. Musimy więc wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć walczyć, aby nie dopuścić do dyktatury. Dlatego przygotowałam poniższą petycję.

Nazywam się Grażyna Kaczmarek i uwielbiam nowe technologie. Dzięki nim oszczędzamy dużo czasu i życie staje się łatwiejsze.

Jednak zapominamy, że każdą nadchodzącą technologię musimy najpierw ocenić czy jest błogosławieństwem, czy przekleństwem…


Na przykład glifosat..

Pestycydy (jak glifosat) pozwalają nam zwiększyć plony na krótką metę… niszcząc przy tym nasze zdrowie, środowisko i życie owadów zapylających.

Jaki jest zatem sens, aby stosować glifosat dziś, skoro może spowodować to, że warzywa przestaną rosnąć jutro?!

… żaden…

Glifosat był błędem (zdarza się… trzeba to uznać i się poprawiać). Porzuciliśmy glifosat i teraz pracujemy nad lepszymi rozwiązaniami, jak np. uprawy organiczne.

Jednak w tej chwili, ta sama historia się powtarza z antenami 5G. Mało kto się martwi tym, co będzie. Ale będzie za późno jeśli nie wyrazimy sprzeciwu już dzisiaj.


Dlaczego 5G jest bardziej problematyczne niż 3G, 4G czy LTE?

Na papierze, 5G to tylko jedna cyfra wyżej niż 4G. Jednak w praktyce technologia 5G jest zupełnie inna. Tego większość nie zrozumiała gdy po raz pierwszy usłyszała o “5G”.

Oto czym się różni 5G:

Dziś jest 48 294 stacji w Polsce, a jutro będzie aż 4 829 400!!!?

Według strony gov.pl[6], 5G wymaga instalacji do 100 razy więcej stacji niż mamy w tej chwili!

Aktualnie w Polsce jest 48 294 stacji 4G, LTE i 3G [7].


A więc jutro będzie aż 100 razy więcej, czyli 4 829 400 stacji! Zatem jedna stacja na ośmiu Polaków! I te właśnie stacje będą nas śledzić 365 dni w roku, 24 godziny na dobę. To jest wymarzone urządzenie dla dyktatury policyjnej — Stalin byłby zazdrosny.


To są gigantyczne kontrakty dla firm telekomunikacyjnych

Wyobraź sobie:

Nie tylko trzeba będzie wymienić aktualnych 48 294 stacji, ale zainstalować 100 razy więcej! Stacje 5G będą na każdym przystanku autobusowym, na każdej latarnii, na każdym drzewie. Chodzi o miliardy złotych.

Dlatego słyszymy dużo o chińskiej firmie Huawei, która chce nam wcisnąć swoje anteny 5G (jednocześnie szpiegując użytkowników). W kwietniu 2020, ogłoszono, że chińskie inwestycje w sieci 5G wzrosną czterokrotnie [8].Sieć 5G, a sieci komórkowe

Polskie sieci komórkowe dyskretnie przygotowują nas do przyszłego podniesienia cen usług “z powodu 5G”. Wiadomo przecież, że to my zapłacimy jako ostatni za nowe stacje 5G. Poniesiemy również koszt za nowe pasma 5G, które operatorzy muszą licytować od rządu.

O jaką licytację chodzi? Rząd organizuje licytację za nowe częstotliwości pasma do 5G. Operatorzy Plus, Orange i Play będą walczyli ze sobą, żeby kupić te pasma. Znowu mówimy tutaj o miliardach złotych za jedno pasmo (a każdy operator potrzebuje kilka własnych pasm) [9].

To nie wszystko..

Aby operatorzy mogli emitować na tych wysokich częstotliwościach, rząd będzie musiał zwiększyć normy promieniowania 100-krotnie. Tak! 100-krotnie. Czyli nie tylko pszczoły ucierpią, ale i my też, począwszy od naszych dzieci. Dziecko poniżej 10. roku życia jest bardzo wrażliwe na promieniowanie elektromagnetyczne 5G.

Do tego gęsta sieć 5G daje możliwość kontrolowania ludności, gdyby rząd chciał… To nie jest żart. Wojsko już posiada armatę 5G do rozpraszania protestujących tłumów:


Mam nadzieję, że nigdy do tego nie dojdzie, ale trzeba dziś pomyśleć o konsekwencjach!


Jeśli każda latarnia może stać się bronią… czy będziemy bezpieczni?Czyli rząd i korporacje zyskują na 5G… a my? Co zyskujemy?

Szybszy internet? Troszeczkę, tak… Jednak internet 4G i LTE jest wystarczająco szybki dla 99% użytkowników. Do tego trzeba będzie kupić nowy, drogi telefon, który posiada funkcje 5G…

Lepszy zasięg? Nie, bo fale 5G są dużo krótsze niż 4G, więc mają dużo gorszy zasięg (dlatego potrzebujemy 100 razy więcej stacji). Obiekty takie jak ściany i drzewa bardziej rozpraszają i powstrzymują fale 5G. Nie pomoże ono w strefach gdzie zasięg jest już słaby (np. w małych miejscowościach i na wsi). Różnica będzie minimalna.

Media mówią, że 5G będzie służyło w celu podłączenia różnych obiektów do Internetu (Internet of Things). Czyli np. nasza lodówka i nasza szczoteczka do zębów będą podłączone do Internetu. Świetnie. Ale po co?

Czy jest to nam potrzebne do przeżycia? Nie!

Natomiast pszczoły, motyle, chrząszcze i inne owady zapylające są istotne aby zapewnić pokarm naszym dzieciom!!!

Sytuacja jest niepokojąca…

Musimy zebrać 200 000 podpisów przed końcem kwarantanny.

Musimy koniecznie zatrzymać rozwój 5G. Teraz jest najlepszy moment.

Przez pandemię koronawirusa, rozwój 5G chwilowo stoi w miejscu. Dlatego musimy zebrać 200 000 podpisów zanim skończy się kwarantanna.

Później będzie za późno. A więc, aby uratować pszczoły (i nas) przed 5G, podpisz proszę tę petycję teraz.

A potem przekaż tę petycję dalej swojej rodzinie oraz wszystkim znajomym i przyjaciołom!

Ważne żebyś nie przerwał tego łańcucha, który teraz do Ciebie dotarł. Szanuj nadzieję tych, którzy przekazali Ci tę wiadomość. Szanuj ich głos, a wtedy Twój głos będzie również uszanowany.

Jeżeli zignorujesz tę wiadomość, sytuacja sama się nie zmieni.

Jutro będzie takie samo jak dziś, a może nawet gorsze.

Podpisz proszę tę petycję.

Razem nie mogą nas zignorować. Razem możemy wygrać!

Z wyrazami szacunku,

Grażyna Kaczmarek”


Źródła:

223 komentarze:

 1. Spędziłem tu 5 minut próbując dojść do tego jak podpisać ta petycje. Nie udało się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zgadzam się na wprowadzenie sieci 5G że względu na zdrowie owadów, pszczół oraz ludzi. Z chwilą, kiedy zginą pszczoły w niedługim czasie musi zginąć człowiek z niedożywienia.

   Usuń
  2. Nie znalazlam opcji jak podpisac ta petycje!

   Usuń
  3. tu jesttylko mase gowno wiedzy dla debili by mogli sobie lasowac muzg taka wiedza ze 5g zabija, kontroluje czy inne gowna. Powaleni jestescie ze w to wierzycie.

   Usuń
  4. Link do petycji jest na samej górze we wstępie oznaczony na różowo.

   Usuń
  5. znalesc ten link do petycji...ech

   Usuń
  6. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

   Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół - jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

   https://businessinsider.com.pl/technologie/digital-poland/fakty-i-mity-o-pem-i-5g/q7563jn

   Usuń
 2. Dziwne ale tu nie ma żadnej petycji...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

   Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół - jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

   https://businessinsider.com.pl/technologie/digital-poland/fakty-i-mity-o-pem-i-5g/q7563jn

   Usuń
 3. Wystarczy kliknąć w kolorowy link w zdaniu "Kochani, podpisujcie petycję przeciwko 5G. " To zdanie jest na samym początku tekstu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

   Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół - jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

   https://businessinsider.com.pl/technologie/digital-poland/fakty-i-mity-o-pem-i-5g/q7563jn

   Usuń
 4. Ja po 3 sekundach znalazłem 3 słowo od akapitu jest aktywne

  OdpowiedzUsuń
 5. Wystarczy kliknąć na aktywne słowa na początku" petycję przeciwko 5G"

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem przeciwko wprowadzeniu 5G do naszych sieci komórkowych nie dajmy się ogłupiać Ratujmy świat

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem przeciwny wprowadzenia 5G ! To jest śmierć dla ludzi i zwierząt

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem przeciwna wprowadzeniu 5G , ludzie mają prawo do życia i wolności .

  OdpowiedzUsuń
 9. Jestem przeciwna wprowadzeniu 5G, to jest zabijanie istot żywych

  OdpowiedzUsuń
 10. Jestem przeciwko bezprawnemu wdrażanie technologi 5g. Zlamano prawo pozwalając na montaż anten bez przeprowadzenia badań. Ca ja mówię badania są ale rządzący po raz kolejny złamali prawo

  OdpowiedzUsuń
 11. Jestem przeciwna wprowadzeniu 5G , ludzie mają prawo do życia i wolności .

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie nie nie !!!!!! Trzeba zablokowac 5g

  OdpowiedzUsuń
 13. 5 G precyzyjnie zmienia DNA i to nieodwracalnie STOP 5G

  OdpowiedzUsuń
 14. Nieodwracalne zmiany dla žycia ludzi I zwierząt. Stop5G

  OdpowiedzUsuń
 15. Jestem przeciwny instalacji 5g bo wiem jaka jest zzkodliwa dla życia ludzi,zwierząt i roślin bez tego bedziemy zdrowsi i mieli w przyszłosci warzywa,owoce i mód naturalne oczywiscie a nie sytentyczne .STOP 5G I ZE ŚCIEMA NA TEMAD COVID 19 ,PRECZ Z WHO I B.GATSE TO SAMO ZŁO

  OdpowiedzUsuń
 16. POPRERAM PROTEST PRZECIWKO MONTAŻOWI SIECI 5G.DLA PARTYKULARNYCH INTERESÓW RZĄD POPIERA JEJ MONTAŻ.BRONMY ZDROWIA POLAKÓW PRZED BANDYTAMI

  OdpowiedzUsuń
 17. Proszę o pomoc w powrocie do zdrowia, bliższe info na stronie:

  https://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/pawel_chrostek_404.html
  Liczę na każdy 1% podatku co roku ??

  Program do rozliczania Pitów:
  https://www.e-pity.pl/pity-2018/sub/program-online-epity-2019-KRS-0000270809--404

  Pomóc również można mi po przez zakup twórczości mojej Mamy na aukcji allegro:
  http://charytatywni.allegro.pl/antyki-i-sztuka?charityOrganizationPurposeId=725
  https://www.art-malarstwo.pl/

  Za wszelką pomoc bardzo dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 18. Nie zgadzam sie na 5G, gdyz udowidniono, ze szkodzi zdrowiu ludzi i zwierząt!!!

  OdpowiedzUsuń
 19. Jestem przeciwna technologii 5G

  OdpowiedzUsuń
 20. Szanowny Panie Ministrze.W biblii jest wyraznie napisane "NIE ZABIJAJ ","NIE MORDUJ,","NIE CZYÑ Z£A BLIZNIEMU SWEMU ".Ca£a moja rodzina ,ja wraz z moimi 369 przyjació£mi I spolecznoscia Kosciola Zielonswiatkowego I kosciola Ewanglicznego ,Kosciola Baptystycznego I Kosciola Wolnych Chrzescijan podnosze swoj glos przeciwko INSTALOWANIU 5G w naszej Ojczyznie,Równiez podnosze swoj przeciwko Wszystkim Ustawom ,KTORE Rzàd nagle wprowadzil ,które atakuja/zabijaja czy skracajà zycie ROSLINON,DRZEWOM OWADOM,PTAKOM,ZWIERZÈTOM,RYBOM ,LUDZIOM.NIE zgadzam sié by na terenie Mojego Ojczystego Kraju funkcjonowaly maszyny/elekt to onika czy systemy,ktore morduja ludzi I zywe istoty ,ktore stworzyl nasz Dobry Ojciec Stwórca YHWH JAH.Panie Ministrze chcé I domagamy sie usilnie by system 5G zostal WYCOFANY NATYCHMIAST DZISIAJ Z POLSKI Z NASZEJ ZIEMI W IMIENIU JEZUSA Z NAZARETU.Chce by Moj kraj byl zawsze piékny I zdrowy.Chce by zakwitaly w nim jab£onie I wszystkie mozliwe kwitnace I owocujace drzewa wedlug swego rodzaju.Chce by ptactwo lata£o pod Niebem I spokojnie wi£o swoje gniazda bezpiecznie na ZIEMI.Chce by ptaki mialy zawsze swoje korytwarze do lów I przelotow.Chce by ryby zarokily die w wodach w mojej Ojczyznie.Chce by byla bujna roslinosc.Chce by drzewa rosly po 1000 lat I wiecej.Chce by dano Wolnosc ZWIERZÈTOM I ptakom ,ktore sà we wiezieniu"ZOO".Nie chcé widzieç p£aczu samotniego s£onia,ktory teskni do swojego stadnego zycia w Afryce.Chce by lwy zyly na Wolnosci w Afryce I ich klimacie,tak samo I te biedne wèze,odeskijcie je na pustynie np.Saharé.Ma mi£osc Boskà.Nie naduzywajcie MOCY elektycznych!
  Dajcie ludziom I ZWIERZÈTOM zyç.
  Szanowny Panie Ministrze.Jest Pan silny ,madry I u Wa£adzy dzisiaj.Tzn.Stwórca da£ Panu ,ten Tron na ten Czas.Stwórca takze da£ Panu ogromnà odpowiedzialnosc za te maleñstwa :pszczó£y,osy czmiele I inne zyjàtka.Czlowiek da rady zyç bez nich.Tak samo I ja.Pragnè zyc i pragne by ca£a fauna ,Flora/natura by zy£y. Dlatego Tak piszé.My nie mozemy sir baç GG czy EE gigantiów,gdyz oni sa w ogromnym juz stachu.Oni nie maja Prawa do naszego zycia.My mocno I stanowczo mowimy "NIE "Gigantowm I Olbrzymom.Ja wybieram zycie,Kocham Zycie,chcé zyc.Dano mi kiedys takie s£owo:"ZATRZYMAJ TYCH CO IDÀ NA ZAG£ADÉ" ! z ksiegi Proroka YHWH Izajasza.Nie ZABIJAJ!Nie morduj!Daj innym zyç.Nie nieszcz!Zachowaj kraj !,zachwaj Ziemie,Zachowaj ludzi ,Zachowaj Ptaki!Zachowaj Ryby!Zachowaj Zwierzàta!Zachowaj Wody!Zachowaj !Nie zabijaj !
  S£owa I G£os Moj Niech dojdzie do uszu tych ,ktorzy sa Najsilniejsi w Kraju I a granicà,do ALHYi'im,do WSZYSTKICH Mocarzy,Mistrzyñ,Mistrzöw. Do ALHYi'm / ELOHYi'm w imieniu YAHHOSZaUAH NATCARI.
  Podpis
  Ambasador ZYCIA YHWH
  VictoriaH Gaw-EL

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

   Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół - jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

   https://businessinsider.com.pl/technologie/digital-poland/fakty-i-mity-o-pem-i-5g/q7563jn

   Usuń
 21. Walczmy o zycie nie tylko ludzkie ale i zwierząt ! STOP 5G!

  OdpowiedzUsuń
 22. Szanowny Panie Ministrze.W Biblii jest wyraznie napisane "NIE ZABIJAJ ","NIE MORDUJ,","NIE CZYÑ Z£A BLIZNIEMU SWEMU ".Ca£a moja rodzina I ja wraz z moimi 369 przyjació£mi I spolecznoscià Kosciola Zielonswiatkowego I Kosciola Ewanglicznego ,Kosciola Baptystycznego I Kosciola Wolnych Chrzescijan podnosze swoj glos przeciwko INSTALOWANIU 5G w naszej Ojczyznie,równiez podnoszé swoj g£os przeciwko wszystkim Ustawom ,KTORE nasz Rzàd wprowadzil,które atakuja/zabijaja czy skracajà zycie ROSLINON,DRZEWOM OWADOM,PTAKOM,ZWIERZÈTOM,RYBOM ,LUDZIOM.NIE zgadzam sié Panie Ministrze,by na terenie Mojego Ojczystego Kraju funkcjonowaly maszyny/elektronika czy systemy,ktore morduja ludzi I zywe istoty ,ktore stworzyl nasz Dobry Ojciec Stwórca YHWH JAH.Panie Ministrze, chcé I domagamy sie usilnie by system 5G zostal WYCOFANY NATYCHMIAST DZISIAJ Z POLSKI Z NASZEJ ZIEMI W IMIENIU JEZUSA Z NAZARETU.Chce by moj kraj byl zawsze piékny I zdrowy.Chce by zakwitaly w nim jab£onie I wszystkie mozliwe kwitnace I owocujace drzewa wedlug swego rodzaju.Chce by ptactwo lata£o pod Niebem I spokojnie wi£o swoje gniazda bezpiecznie na ZIEMI.Chce by ptaki mialy zawsze swoje korytwarze do lotów I przelotów.Chce by ryby zarokily sie w wodach w mojej Ojczyznie.Chce by byla bujna roslinosc.Chce by drzewa rosly po 1000 lat I wiecej.

  Chce by dano Wolnosc ZWIERZÈTOM I ptakom ,ktore sà we wiezieniu"ZOO".Nie chcé widzieç p£aczu samotniego s£onia,ktory teskni do swojego stadnego zycia w Afryce.Chce by lwy zyly na Wolnosci w Afryce I ich klimacie,tak samo I te biedne wèze,odeskijcie je na pustynie np.Saharé.Ma mi£osc Boskà.Nie naduzywajcie MOCY elektycznych!
  Dajcie ludziom I ZWIERZÈTOM zyç.
  Szanowny Panie Ministrze.Jest Pan silny ,madry I u W£adzy dzisiaj.Tzn.Stwórca da£ Panu ,ten Tron na ten Czas.Stwórca takze da£ Panu ogromnà odpowiedzialnosc za te maleñstwa :pszczó£y,osy czmiele I inne zyjàtka.Czlowiek NIE da radyVzyç bez nich.Tak samo I ja.Pragnè zyc i pragne by ca£a fauna ,flora/natura istnia£a zdrowa bez zmian genetycznych. Dlatego tak piszé Szanowny Panie Ministrze.My nie mozemy sié baç GG czy EE gigantiów,gdyz oni sà juz w ogromnym stachu.Oni nie maja Prawa do naszego zycia Ani do naszego kraju.My mocno I stanowczo mowimy "NIE "Gigantowm I Olbrzymom.Ja wybieram zycie,Kocham Zycie,chcé zyc.Dano mi kiedys takie s£owo:"ZATRZYMAJ TYCH CO IDÀ NA ZAG£ADÉ" ! z ksiegi Proroka YHWH Izajasza.
  Nie ZABIJAJ!
  Nie morduj!
  Daj innym zyç.
  Nie nieszcz!
  Zachowaj kraj !,
  zachwaj Ziemie!
  Zachowaj ludzi ,
  Zachowaj!
  Ptaki!Zachowaj Ryby!
  Zachowaj Zwierzàta!Zachowaj Wody!Zachowaj
  Nie zabijaj !
  S£owa I G£os Moj Niech dojdzie do uszu tych ,ktorzy sa Najsilniejsi w Kraju I a granicà,do ALHYi'im,do WSZYSTKICH Mocarzy,Mistrzyñ,Mistrzöw.STOJE W OBRONIE ZYCIA.G£os ten do ALHYi'm / ELOHYi'm w imieniu YAHHOSZaUAH NATCARI.
  Podpis
  Ambasador ZYCIA YHWH
  VictoriaH Gaw-EL

  OdpowiedzUsuń
 23. ja się podpisuje z tego co czytam tylko potrzebuje tez innych opinij

  OdpowiedzUsuń
 24. Jestem przeciwna technologi 5G

  OdpowiedzUsuń
 25. Fale elektromagnetyczne na tym poziomie sa bardzo szkodliwe. Prosze o zatrzymanie prac nad budowa 5G i pozostanie na 4G

  OdpowiedzUsuń
 26. Jestem przeciw 5G a nawet 4G !!!

  OdpowiedzUsuń
 27. Absolutnie Nie Powinno sie tego Robic dla zadnego kraju. Sa dowody na niszczacy wplyw 5G

  OdpowiedzUsuń
 28. Jestem przeciwna technologii 5G

  OdpowiedzUsuń
 29. Zdecydowane tak dla 5g, mniejsze zakłócenia pośród urządzeń, szybsze transfery, bezpieczniejsza dla środowiska niż obecne sieci, ale kto tam będzie używał mózgu i znajomości podstawowej fizyki, dla ludzi co są przeciw polecam wrócić do szkoły ponadpodstawowej na lekcje fizyki :D

  OdpowiedzUsuń
 30. Gdzie można podpisać petycję?

  OdpowiedzUsuń
 31. Jestem Przeciw 5G zdecydowanie mówię Nie

  OdpowiedzUsuń
 32. Jestem przeciwko 5G. Stop 5G.

  OdpowiedzUsuń
 33. Stop 5 g... zniszczymy to👊👊👊Fhs1_30_201_

  OdpowiedzUsuń
 34. Stop 5 g... zniszczymy to👊👊👊Fhs1_30_201_

  OdpowiedzUsuń
 35. Jestem przeciwna 5G. Zbyt duże szkody w przyrodzie żeby dolewac oliwy do ognia

  OdpowiedzUsuń
 36. Jestem przerażona i przeciwna!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 37. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

  Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół - jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

  OdpowiedzUsuń
 38. Jestem przeciwna technologii 5G w Polsce i na świecie.

  OdpowiedzUsuń
 39. Jestem przeciwna sieci 5G!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 40. Proszę o pomoc w powrocie do zdrowia, bliższe info na stronie:

  https://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/pawel_chrostek_404.html
  Liczę na każdy 1% podatku co roku ??

  Program do rozliczania Pitów:
  https://www.e-pity.pl/pity-2018/sub/program-online-epity-2019-KRS-0000270809--404

  Pomóc również można mi po przez zakup twórczości mojej Mamy na aukcji allegro:
  http://charytatywni.allegro.pl/antyki-i-sztuka?charityOrganizationPurposeId=725
  https://www.art-malarstwo.pl/

  Za wszelką pomoc bardzo dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 41. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 42. Apsolutnie jestem przeciwko 5G

  OdpowiedzUsuń
 43. Jestem zdecydowanie przeciwny sieciom 5G. Zebrałem już nieco informacji o szkodliwości tego paskudztwa. Nie piszcie o pszczołach, to margines, chociaż też ważny. Sam byłem pszczelarzem. Głównym celem ataków sieci 5G są ludzie i tylko ludzie. Czy nie widzicie związku między obszarami Chin i Włoch, które są uprzemysłowione, zatrute i są tymi gdzie ustawiono już sieci 5G. To dlatego żniwo rzekomego koronawirusa jest tak wielkie. Przy częstotliwości 60 GHZ krwinki człowieka nie łączą sie z tlenem i nie przenoszą tlenu i człowiek się dusi, jak przy gwałtownej dehermetyzacji kabiny samolotu na wysokości 9 km. A sprzedają nam farmazony o Internecie Rzeczy, o piękny satelitach Muska które będą pięknie świeciły na niebie, a ma ich być 42000 do 2030 roku. A może wywołają rzekomo kolejną falę pandemii za pomocą sieci 5G i krótkim czasie znów zagarną miliardy za szczepionki i za bezcen kupią miliony firm giełdowych, bo rzekomo upadną. Bo rządy współdziałające z nimi jadą na ich paskach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W okresie zimnej wojny Anglicy pracowali nad sieciami 5G. Emerytowany specjalista z Anglii mówił o tym, że sieci szkodzą, bo stwierdzono to na próbie 550 000 osób w różnych grupach wiekowych. Wyniki są porażające i dotychczas nie są publikowane. Dodatkowo w sejmie Polski pojawiła się wrzuta, aby instalować sieci 5G jak najszybciej, bo rzekomo są potrzeby, ale pod warunkiem, że nie bedzie wolno przyjmować od obywateli Polski żadnych wniosków o szkodliwości dla ludzi i rozrodu ludzi. Otóż krzyczę i powtarzajcie to za mną wszędzie, gdzie się da. W 2 pokoleniu u dziewczynek płody (jajeczka) ulegają zmianom kodu genetycznego i ok 8 ,a 10 urodzonych dzieci będzie posiadało wady genetyczne. Po drugie tymi częstotliwościami o niższych zakresach około 26-36 GHz można nam podsuwać wmyśli, bo są one zgodne z częstotliwościami pracy mózgu człowieka. I można w marketach mówić im kupujcie więcej bo jest to Wam potrzebne i kupowali jak szaleni, jakby to były ich własne myśli i potrzeby, Złodziejom można mówić odłóż towar na półkę. A złodziej myśli, że za nim ktoś go obserwuje i odkłada. Takie testy zrobiono już dawno. Ale to wszystko pikuś, gdy włączą pasma 60 GHz. Następuje zatrzymanie transportu tlenu i uduszenie. A skąd wiemy co pazerni kapitaliści zaszczepili emerytom we Włoszech i później włączono te często0tliwości lub bliskie tym właśnie?"?????

   Usuń
  2. To nie wirus zabija. To jacyś odchyleńcy z B. Gatesem na czele kupili na własność WHO i nam wciskają kit. Testy na wirusa wykrywają nasze własne antyciała i zawsze są wykazywane w przypadku jakiejkolwiek innej infekcji, kiedy organizm nasz się broni. A oni wymyślili słowo pandemia, kiedy nie jest spełniony żaden z 4 warunków zaraźliwości i pewności przenoszenia zarazków. Nie ma wirusa Nikt nie umarł od wirusa,. tylko wskutek jednoczesnego aplikowania fal elektromagnetycznych na nasze organizmy zwłaszcza po jakichś darmowych pseudo-szczepieniach osób starszych we Włoszech. Anteny sieci 5 instalujecie bez badań szkodliwości dla ludzi i rozrodczości, zwłaszcza teraz, gdy ludzie nie mogą wychodzić z domów i zaprotestować. Główny inspektor sanitarny Polski - rzekomo na skutek pandemii i nakazów z prywatnego folwarku B. Gatesa ( WHO ) - już 13 marca podpisał zrządzenie o obowiązkowych przymusowych szczepieniach na koronawirusa. Czy już jesteśmy w obozie koncentracyjnym bez drutów? I wolno każdego z nas w razie braku zgody na te szczepienia zakuć w kaftan bezpieczeństwa i zmusić do zaszczepienia.
   To jest zgodne z Konstytucją i prawami człowieka?
   Takich pytań mam więcej do tego rządu zwłaszcza do tego min od zdrowia, który podobno należy do zakonu Kawalerów maltańskich i obecnie nikt nie wie co jest ich celem działania. Jeśli nie otrzymam odpowiedzi to nie spocznę w swoich właściwych działaniach dla ochrony i obrony życia Polaków.

   Usuń
  3. A czy to nie jest przy okazji kontroli, aby uzyskać odpowiedz "czy głosowanie korespondencyjne może się odbyć czy nie

   Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  5. Super, przypominam że światło słoneczne ma ponad 400 THZ, czyli jakieś 7 zer więcej niż wspomniane 60GHZ, tak więc skoro 60GHZ sieje taki mord i spustoszenie w naszych organizmach to dlaczego po wyjściu na słońce nie palimy się jak wampiry? :D

   Usuń
  6. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

   Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół - jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

   https://businessinsider.com.pl/technologie/digital-poland/fakty-i-mity-o-pem-i-5g/q7563jn

   Usuń
 44. Nie ma mojej zgody na sieć 5G

  OdpowiedzUsuń
 45. Nie wyrażam zgody na sieć 5 G

  OdpowiedzUsuń
 46. Absolutnie nie powinno byc pozwolenia na siec 5G

  OdpowiedzUsuń
 47. Ja i moja rodzina jesteśmy przeciwko 5G

  OdpowiedzUsuń
 48. Nie wyrażam zgody na sieć 5G. Uważam że jest to realne zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi oraz zwierząt.

  OdpowiedzUsuń
 49. Jestem przeciwko technologii 5G

  OdpowiedzUsuń
 50. Obecna prędkość internetu jest wystarczająca. Większa dygitalizacja naszego zycia nie jest potrzebna a wręcz nie wskazana. Stop dla 5G.

  OdpowiedzUsuń
 51. Jestem przeciwko 5g. Zdedydowane NI!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 52. Jebac 5G zabije nas w biały dzień ����

  OdpowiedzUsuń
 53. Nakazujemy rządowi przeprowadzenie badań technologi 5 G wpływu na poczęte dziecko w łonie matki.
  Jak ta technologia zadziała, badania mają być z niezależnych źródeł i ukazane społeczeństwu.
  Bez badań - nie wyrażam zgody na zastosowanie technologi 5 G.

  OdpowiedzUsuń
 54. padają , pszczoły ,ptaki a drzewa umierając stojąc albo są masowo wycinane ale jak umiera człowiek po 60 t-ce z bagażem życia a może i z głodem , mówi się Korona

  OdpowiedzUsuń
 55. STOP dla 5 G. Ratujmy pszczoły i nasze życie. !!!

  OdpowiedzUsuń
 56. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

  Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół - jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

  https://businessinsider.com.pl/technologie/digital-poland/fakty-i-mity-o-pem-i-5g/q7563jn

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ludzie do debile i łykają każde pseudo info i podpisują petycje mimo tego że widocznie nie mają podstawowej wiedzy z fizyki :D

   Usuń
 57. KLIKINJ W LINK FIOLETOWY PETYCJA PRZECIWKO 5G - ZOSTAW SWOJ GŁOS pod zdjeciem - tam można podpisać petycje :)

  OdpowiedzUsuń
 58. Świat schodzi na psy coraz bardziej.drama

  OdpowiedzUsuń
 59. Jestem przeciwna !!! Chcę żeby moje dzieci żyły w zdrowym środowisku !!!!

  OdpowiedzUsuń
 60. Jestem przeciwna mowtowaniu, bo jestem przekonana o bardzo wysokich szkodliwych działaniach 5G na nasze zdrowie!

  OdpowiedzUsuń
 61. 5G powoduje spustoszenie we wszystkich żywych organizmach

  OdpowiedzUsuń
 62. Cieszę się, że sporo z Was jest podobnego zdania. Zauważyłam jednak, że wystąpił problem formalny z podpisaniem petycji.

  UWAGA: ZOSTAWIENIE KOMENTARZA POD ARTYKUŁEM NIE JEST JEDNOZNACZNE Z PODPISANIEM PETYCJI !! Musicie wejść w różowego linka na górze artykułu, który przekieruje Was bezpośrednio do petycji. Tam należy wpisać swoje dane (imię, nazwisko, kod, email) i kliknąć czerwony przycisk "PODPISZ PETYCJĘ".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  2. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

   Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół - jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

   https://businessinsider.com.pl/technologie/digital-poland/fakty-i-mity-o-pem-i-5g/q7563jn

   Usuń
 63. Jestem przeciwna wprowadzeniu 5G , ludzie mają prawo do życia i wolności

  OdpowiedzUsuń
 64. Nie zgadzam się na 5 G szkodzi na zdrowie ludzi i nie tylko

  OdpowiedzUsuń
 65. Popieram w 200% petycję.Czas najwyższy zobaczyć ile ludzkość przepłaca wdrażając zupelnie zbednym "rozwojem"cywilizacji by człowiek mógł żyć. Wiecej tracimy prawdziwych siebie niż zyskujemy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

   Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół - jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

   https://businessinsider.com.pl/technologie/digital-poland/fakty-i-mity-o-pem-i-5g/q7563jn

   Usuń
 66. Widać, że teraz z nudów trwa wyszukiwanie wszelkich teorii spiskowych.
  Radzę zacząć poczytać, co to jest 5G z punktu widzenia fizyki. Tak po prostu.
  Jak sie czegoś nie wie, to sie nie zabiera głosu, proste.

  OdpowiedzUsuń
 67. Jesli 5G jest szkodliwe dla owadow i ludzi to nalezy zabronic instalowania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie w tym cały szkopuł, że nie jest

   Usuń
 68. Absolutnie jestem przeciwny wprowadzeniu sieci 5G

  OdpowiedzUsuń