wtorek, 17 kwietnia 2018

Idea częstotliwości patogenów, toksyn i choroby - cz.2


Seria artykułów:

Nawiązując do pierwszej części artykułu - wszystko, co istnieje, posiada swoją indywidualną częstotliwość elektromagnetyczną. Zatem również wszystkie alergeny, toksyny, grzyby, bakterie, czy metale ciężkie emitują niepowtarzalne drgania elektromagnetyczne. Zjawisko to zachodzi także w organizmie człowieka. Można więc odczytać obecność takich obciążeń oddziałując sygnałem o częstotliwości dla nich charakterystycznym. Mówiąc prościej - można odczytać, czy w organizmie człowieka istnieją drgania metali ciężkich, pasożytów, grzybów, toksyn i wielu innych obciążeń, oraz to, jak one są silne i co wskazuje na stopień obciążenia.

Zdrowe ciało, choroba i wibracje

Częstotliwość ciała jest mało znana i rozumiana przez większość ludzi. Jednak w świecie całe życie wibruje, jest napełnione energiami, a my ludzie jesteśmy częścią tego całego systemu. Każda komórka naszego ciała wibruje i każda ma swoją optymalną częstotliwość. Optymalna częstotliwość to taka, kiedy wszystko jest w porządku, gdy jesteśmy w równowadze. Komórki naszego ciała wibrują i wszystkie pozostają ze sobą w zgodzie.

Zdrowy organizm posiada średnią częstotliwość 62-72 Hz. Kiedy ta częstotliwość spada system immunologiczny jest zagrożony, pojawiają się choroby. Przeziębienie i grypy zaczynają się poniżej 60 Hz, przerost candidy poniżej 55 Hz, organizm zapada na raka przy 42 Hz, a śmierć przychodzi przy 25 Hz.

Organizm człowieka jest samoregulującym się systemem energetycznym. Każda komórka ma określoną częstotliwość energetyczną. Wzajemne oddziaływanie fal elektromagnetycznych w organizmie stanowi podstawę wszelkich procesów życiowych. Fale elektromagnetyczne stymulują przemianę materii, odnowę biologiczną mezenchymy, komórek, struktury tkanki, naczyń limfatycznych, krwionośnych, aktywność układu nerwowego, hormonalnego, mięśniowo - szkieletowego.

Drążąc dalej temat, konkretne częstotliwości należy przypisać też pasożytom, bakteriom, grzybom, wirusom, ale też i alergenom, toksynom, czy metalom ciężkim.

Zjawisko rezonansu elektromagnetycznego

Podstawą działania biorezonansu jest zjawisko rezonansu elektromagnetycznego, stosowanego powszechnie w elektronice i telekomunikacji.

Organizm człowieka emituje określone częstotliwości. Jeżeli przez ciało człowieka przepuści się prąd o częstotliwości, która rezonuje w jego ciele, energia tego prądu zostanie wchłonięta. Prąd, który organizm wchłania jest znacznie mniejszy niż prąd, który nie rezonuje z danym organizmem.

Biorezonas polega na wprowadzeniu do organizmu fal elektromagnrtycznych, z którymi struktury organizmu wchodzą w rezonans.

Rezonans elektromagnetyczny, a patogeny

Podanie biorezonansowi sygnału elektrycznego o odpowiedniej częstotliwości potrafi wskazać obecność wszystkiego, co rezonuje. Wskazane zaś częstotliwości pozwalają zidentyfikować to wszystko, co rezonuje.

Zjawisko rezonansu stało się w elektronice medycznej skutecznym sposobem na zwalczanie chorób.

Wystarczy określić częstotliwość rezonansową pasożyta, wirusa, czy bakterii, a następnie potraktować wykryte drobnoustroje odpowiednią częstotliwością, żeby po kilku minutach przestały emitować własne sygnały. W taki sposób uśmiercone lub uszkodzone, zostają usunięte z organizmu przez białe ciałka krwi.

Na podstawie tej wiedzy można wykonać testy wykrywające drobnoustroje i prowadzić kuracje (tzw. zappowanie) pomagające wyeliminować to, co zostało wykryte.

Dr Clark, jak i Raymund Rife, zbadali i sporządzili listę częstotliwości dla większości pasożytów, wirusów i bakterii, którą w późniejszych latach uaktualniła w swojej książce Neneh Sylver.

Zastosowanie rezonansu w praktyce

Stosowanie rezonansu w profilaktyce zdrowotnej, polega na prawidłowym dostosowaniu częstotliwości fal elektromagnetycznych tak, aby wzmocnić prawidłową częstotliwość drgań organizmu, a osłabić drgania patologiczne.

W taki sposób można nie wspomóc działanie organów wewnętrznych.

Skoro zdrowe kości i komórki emitują określone częstotliwości, to niedaleko do stwierdzenia, że niezdrowe kości i chore komórki też wydzielają jakiś rodzaj częstotliwości.

Skoro mamy w organizmie toksyczne obciążenia, które również emitują jakieś częstotliwości, to za pomocą określonych częstotliwości można je wyeliminować.

Odpowiedni detoks wpływa na zwiększenie Twoich wibracji i tym samym lepsze samopoczucie. To jest też czas, aby dobrze przemyśleć, jakie szkodliwe substancje wprowadzasz do swojego organizmu: papierosy, alkohol, narkotyki, a nawet lekarstwa, czy kosmetyki i inne chemiczne świństwa. Aby Twoje wibracje były dobre i służyły Twojemu zdrowiu trzeba równoważyć swoje przepływy energetyczne.

Pobierz darmowe e-booki


W sekcji e-booków masz do pobrania serię związaną z pasożytami, ich zależnościami w kontekście różnych chorób i dolegliwości, jak również aktualne częstotliwości patogenów.

Zachęcam do pobrania.Czytaj więcej:

Źródła:
Louise L. Hay - Możesz uzdrowić swoje życie, 2007
Nenah Sylver tom 1 - Podręcznik Rife’a - Katalog częstotliwości pasożytów, 2013
Nenah Sylver tom 2 - Podręcznik Rife’a - Terapie uzupełniające biorezonans, 2017
dr med. Stefan Rastocny - Biorezonans i inne techniki terapeutyczne, 2017
Hulda Regehr Clark - Kuracja życia, 2006
Nadieżda Siemionowa - Szkoła Zdrowia, 2012
Roman Nowak – Srebro koloidalne i zdrowie, 2010
Roman Nowak – Zapper w Praktyce – Nieznane Kuracje, 2012
Roman Nowak – Maszyna Rife’a - Czas na Reaktywację, 2014
www.vibronika.eu
www.newmediaexplorer.org/chris/2004/07/23/blood_electrification_effectiveness_on_malaria.htm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz